The title of the page
  • İçerikler Ziyaretçiler İçin Kapalıdır. İçeriklere Erişim Sağlamak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir | Our content is closed for visitors. You must be a membership to access our content | Antik Sikkeler Nümizmatik

Larissa Phrikonis Antik Kenti Sikkeleri

Antik Sikkeler

Φιλομμειδής
Νικηφόρος
Katılım
4 Şub 2022
Mesajlar
3,579
Beğeni
10,495
Larissa/Larisa [Λάρισα ] Antik Kenti

Larissa/Larisa [Λάρισα ] antik kenti İzmir/Menemen ilçesine bağlı Buruncuk köyü bölgesindeki kayalık yarımadanın üzerinde bulunan Aiolis birliğini oluşturan 12 kentten birisidir. Larissa Kum Kent anlamına gelmektedir.Aşağıda paylaşmış olduğumuz antik sikkeler Larissa [Λάρισα ] antik kentinde darp edilmiş antik sikkelerdir. Antik Sikke sorularınız için forumda yeni konu açarak bilgi alabilirsiniz.

Bu sitedeki tasarım ve yazılar Antik Sikkeler Nümizmatik tarafından hazırlanmıştır. Site veya Kaynak gösterilmeden içeriklerin izinsiz kopyalanması kullanılması paylaşılması FSEK'in 71.Madde gereği yasak ve suçtur.

antiksikkeler1500563-300x225.png

 

Antik Sikkeler

Φιλομμειδής
Νικηφόρος
Katılım
4 Şub 2022
Mesajlar
3,579
Beğeni
10,495
 

Bu sitedeki tasarım ve tüm yazılar Antik Sikkeler Nümizmatik tarafından hazırlanmıştır/hazırlanmaktadır. Site veya Kaynak gösterilmeden içeriklerin izinsiz kopyalanması, kullanılması ve paylaşılması FSEK'in 71.Madde gereği yasak ve suçtur.