Agesilaos Antik Sikkeler Nümzimatik

Osmanlı Paraları Soruları

Bu sitedeki tasarım ve tüm içerikler Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik tarafından hazırlanmıştır/hazırlanmaktadır.
Site veya Kaynak gösterilmeden içeriklerin izinsiz kopyalanması, kullanılması ve paylaşılması FSEK'in 71.Madde gereği yasak ve suçtur. Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik içerik kullanım koşullarını ihlal edenler hakkında TCK ve FSEK ilgili kanun ve yönetmeliklerine göre yasal işlem başlatılacağını bu alandan yazılı olarak beyan ederiz.

Durum
Bu konu cevaplar için kapatılmıştır.

Antik Sikkeler

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ 🇬🇷 | ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΛOΓΟΣ
Φιλομμειδής
Katılım
4 Şub 2022
Mesajlar
8,194
Beğeni
12,341
Elinizde bulunan antik sikkelerin kimliklerini hangi döneme ve hangi imparatora ait olduğunu, hangi antik kentte darp edilmiş olduğunu merak ediyormusunuz ? Forum sitemizde yeni konu açarak bilgi almak istediğiniz antik sikkeler hakkında detaylı olarak kimlik ve dönem bilgisi sahibi olabilirsiniz.

Elinizde bulunan antik sikke sorularınız için Antik Sikkeler forum sitesi üzerinde açmış olduğunuz konu içerisine bilgi almak istediğiniz antik sikkenin her iki yüzüne ait fotoğrafı ekleyiniz.

Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik_ottoman.jpg


Bilgi almak istediğiniz antik sikke kimlik bilgisi açmış olduğunuz konu içerisinde detaylı olarak cevaplanacaktır.

ANTİK SİKKELER NÜMİZMATİK_2.jpg


Antik Sikkeler Nümizmatik forum sitesinde sadece paylaştığınız antik sikke hakkında sikke kimlik bilgisi verilmektedir. Site üzerinde sikke alım satım işleri yapılmamaktadır. Sikke fiyat bilgisi verilmemektedir.
 
Durum
Bu konu cevaplar için kapatılmıştır.