Agesilaos Antik Sikkeler Nümzimatik

Cevaplandı Antik sikke hakkında bilgi

Bu sitedeki tasarım ve tüm içerikler Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik tarafından hazırlanmıştır/hazırlanmaktadır.
Site veya Kaynak gösterilmeden içeriklerin izinsiz kopyalanması, kullanılması ve paylaşılması FSEK'in 71.Madde gereği yasak ve suçtur. Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik içerik kullanım koşullarını ihlal edenler hakkında TCK ve FSEK ilgili kanun ve yönetmeliklerine göre yasal işlem başlatılacağını bu alandan yazılı olarak beyan ederiz.

smtckmk74

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba.
Bir sikke sormak istiyorum şu an resmi mevcut değil nadir birşey mi öğrenmek istiyorum. Sikkenin ön yüzünde imparotorus gibi bir yazı ve kadın kafası arka yüzünde iki ayaklı gonga vurur vaziyette elinde tokmak olup vücudu çıplak ve erkek organı kalkık ve büyük vaziyette olan bir adam var. Teşekkürler.

Antik Sikkeler

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ 🇬🇷 | ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΛOΓΟΣ
Φιλομμειδής
Merhaba.
Bir sikke sormak istiyorum şu an resmi mevcut değil nadir birşey mi öğrenmek istiyorum. Sikkenin ön yüzünde imparotorus gibi bir yazı ve kadın kafası arka yüzünde iki ayaklı gonga vurur vaziyette elinde tokmak olup vücudu çıplak ve erkek organı kalkık ve büyük vaziyette olan bir adam var. Teşekkürler.

Görsel olmadan sikke kimliği hakkında bilgi mümkün değil.