The title of the page

Kurallar

Siteye üye olmuş olan tüm üyelerin Antik Sikkeler Nümizmatik forum kurallarını okuyup kabul ettikleri varsayılır. Yeni üye olunması yada kurallardan haberder olunmaması, kuralları ihlal etmek için geçerli bir sebep değildir. Antik Sikkeler Nümizmatik forum kuralları listesi dönem dönem güncellenebilir ve üyeler periyodik olarak Antik Sikkeler forum kuralları listesini gözden geçirmek zorundadır.


Antik Sikkeler Nümizmatik site olarak hiçbir site, sosyal medya hesapları ve üçüncü kişiler ile bağlantımız yoktur.


Antik Sikkeler Nümizmatik Forum Kuralları

1- Faaliyette olduğumuz Antik Sikkeler Nümizmatik alanında Bireylere,Topluma,Hukuka,İlgili Kanun Maddelerine,Ahlaki İlkelere Bağlı,Tarihe Saygılı ve Korunması gerekli Taşınır/Taşınmaz kültür varlıklarını koruma bilinci ile hareket etmekteyiz..

2- Antik Sikkeler Nümizmatik internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. Forum üzerindeki kullanıcılar tarafından açılan konular ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

3- Antik Sikkeler Nümizmatik forum sitesi yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

4- Antik Sikkeler Nümizmatik forum sitesinin yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

5- Antik Sikkeler Nümizmatik forum sitesi üzerinde taşınabilir kültür varlıkları sınıfında olan objelerin alım satımı kesinlikle yasaktır yapılmamaktadır.

6- Forumda yazılan mesajlar ve açılan tüm konulardan tamamen konuyu açan forum üyesi sorumludur, forum kullanıcılarının yazdıkları mesajlardan dolayı Antik Sikkeler Nümizmatik hiçbir sorumluluk kabul etmez.

7 Antik Sikkeler Nümizmatik forum sitesi üzerinde forum kullanıcıları arasında gruplaşma yapmak, tarihi eser satışı yapmak, kesinlikle yasaktır.

8- Forum üzerinde tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu mesajlar göndermek, din, dil ırk ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve materyaller kullanmak, forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.

9- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti, siyaset dini yazılar yazmak bu tarz içeriklere sahip konu açmak tartışma yaratmak kesinlikle yasaktır. Bu tarz konu açanlar forumun huzurunu bozanlar süresiz siteden uzaklaştırılır.

10- Forum üzerinde sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunan bir ürünün reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar crack, warez ve benzeri sitelerin tanıtımını yapmak kesinlikle yasaktır. Bu tarz paylaşım yapanlar siteden süresiz uzaklaştırılır.

11- Antik Sikkeler Nümizmatik forum sitesi üzerinde her üyenin bir kullancı adı (nik) alma hakkı vardır. Aynı ip adresi üzerinden birden farklı hesap açmak yasaktır. Tespiti halinde kullanıcı veya kullanıcılar siteden süresiz uzaklaştırılır.

12- Site Admin ve Yöneticileri forum kurallarına uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

13- Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında kullanıcı süresiz siteden uzaklaştırılır.

14- Antik Sikkeler Nümizmatik forum sitesi üzerinde forum kullanıcılarının Antik Sikkeler ve Antik Objeler hakkında açmış olduğu konular ve paylaşmış oldukları görseller için site üzerinde sadece sikke ve obje kimliği hakkında bilgi verilmektedir. Antik Sikkeler Nümizmatik forum sitesi üzerinde alım satım yapılmamaktır yasaktır.

15- Forum üzerinde Telefon Numarası, Mail, Facebook gibi sosyal medya adresleri iletişim bilgilerini paylaşmak kesinlikle yasaktır.

16- Foruma üye olmuş kullanıcılar forum üzerinde paylaşmış oldukları görsellerin ve yazmış oldukları mesajların public [ halka açık ] hale geleceğini, internet arama motorlarında ve diğer internet kaynaklarında yayınlanabileceğini kabul etmiş sayılır. Site üzerinde açmış olduğunuz konular ve kullanıcı isminiz için ileride konularımı mesajlarımı veya kullanıcı adımı silin gibi teklifler yapmayınız. Kesinlikle üyelik ve içerik silme işlemi yapılmamaktadır.

17- Yönetime hakaret eylemleri ve kişilik haklarına saldırı halinde Türk Ceza Kanunu ve ilgili diğer mevzuat hükümlerine göre yönetim; yasal şikayet ve dava hakkına sahiptir.

18- Foruma üye olan herkes yukarıda yazılmış olan Antik Sikkeler Nümizmatik forum kurallarını kabul etmiş sayılır.

Tüm Forum Kullanıcılarına İyi Forumlar Dilerim


Antik Sikkeler Nümizmatik