Agesilaos Antik Sikkeler Nümzimatik

Hakkımızda

Bu sitedeki tasarım ve tüm içerikler Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik tarafından hazırlanmıştır/hazırlanmaktadır.
Site veya Kaynak gösterilmeden içeriklerin izinsiz kopyalanması, kullanılması ve paylaşılması FSEK'in 71.Madde gereği yasak ve suçtur. Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik içerik kullanım koşullarını ihlal edenler hakkında TCK ve FSEK ilgili kanun ve yönetmeliklerine göre yasal işlem başlatılacağını bu alandan yazılı olarak beyan ederiz.

Durum
Bu konu cevaplar için kapatılmıştır.

Antik Sikkeler

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ 🇬🇷 | ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΛOΓΟΣ
Φιλομμειδής
Katılım
4 Şub 2022
Mesajlar
8,181
Beğeni
12,341

Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik


ANTİK SİKKELER NÜMİZMATİK.jpg


Antik Sikkeler Nümizmatik Sitesi, Türkiye’de ve Dünyada bulunan antik kentler ve bu antik kentlerde darb edilmiş olan antik Yunan, Roma, Bizans sikkelerini görsel destekli olarak sunma ve değerlendirme, tarihin her dönemine ait antik sikke görselleri ile birlikte antik sikkelerin lejant açıklamaları ve antik dünyanın Krallarına, Kraliçelerine ve İmparatorlarına ait detaylı nümizmatik konuları sunarak nümizmatiği, uzaktan ya da yakından ilgili insanlara anlatmak, tanıtmak, sevdirmek ve Nümizmatik alanında farkındalık yaratmak üzere 2022 yılında kurulmuştur.

Antik Sikkeler Nümizmatik, kişileri antik sikkeler hakkında bilinçli ve doğru bir şekilde bilgilendirmek ve kişilerin Nümizmatik dünyasını keşfetmesine yardımcı olmak adına kurulmuş, tüm temel özellikleri Bilgi, Dürüstlük ve Sorumluluk olan kar amacı gütmeyen özgün bir kuruluştur.

Antik Sikkeler Nümizmatik
sitesi, Nümizmatik alanında bir referans ve atıf kaynağı olarak oluşturulmuş bir platformdur. Antik Sikkeler Nümizmatik, antik sikke alım/satım veya aracılık yapmamaktadır. Veritabanımızdaki antik sikke görselleri özel koleksiyonlardandır.

Antik Sikkeler Nümizmatik forum sitesi üzerinde; Antik kentlerde darb edilmiş olan Antik Sikke görsellerini, Antik Sikkelerin kimlik bilgilerini, lejant açıklamalarını ve Antik Sikkelerin darb edildiği darphanelerin günümüz isimleri hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Antik Sikkeler Nümizmatik ayrıca tarafınıza ücretsiz antik sikke kimlik doğrulama hizmeti sunmaktadır. Forum üzerinde yeni konu açarak paylaşmış olduğunuz antik sikke görseli hakkında gerçekliği ve dönemi hakkında görüş sunmaktayız. Antik sikkeleri yalnızca fotoğrafla değerlendirmek çoğu zaman mümkün olsa da, genellikle antik bir sikkeyi bizzat incelemek gereklidir.

Antik Sikkeler Nümizmatik olarak hiçbir site, sosyal medya hesapları, özellikle Facebook Definecilik grupları, sözde Arkeolog, Nümizmat, Ekspertiz adı altında açılmış Facebook sayfaları/grupları, Blogger/Blogspot siteleri ve üçüncü kişiler ile bağlantımız ortak bir çalışmamız kesinlikle yoktur.

Fikirlerinizi Önemsiyoruz. Fikirlerinizi bizimle paylaşın birlikte gerçekleştirelim.

Antik Sikkeler Nümizmatik Sitesi, Eski ve Orta Çağ Sikkelerini incelemekle ilgilenen herkese adanmıştır.

Tarafımıza Ait Olan Sosyal Medya Hesapları

maps.png
Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik Google My Business

Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik


Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik

Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik


Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatikantiksikkelernumizmatik.com | antiksikkelernumizmatik.com.tr
 
Durum
Bu konu cevaplar için kapatılmıştır.