The title of the page

Antik Sikke Soruları

Antik Sikkeler

Φιλομμειδής
Βασιλιάς
Katılım
4 Şub 2022
Mesajlar
2,981
Beğeni
9,843
Elinizde bulunan antik sikkelerin kimliklerini hangi döneme ve hangi imparatora ait olduğunu, hangi antik kentte darp edilmiş olduğunu merak ediyormusunuz ? Forum sitemizde yeni konu açarak bilgi almak istediğiniz antik sikkeler hakkında detaylı olarak kimlik ve dönem bilgisi sahibi olabilirsiniz.

Elinizde bulunan antik sikke sorularınız için Antik Sikkeler forum sitesi üzerinde açmış olduğunuz konu içerisine bilgi almak istediğiniz antik sikkenin her iki yüzüne ait fotoğrafı ekleyiniz.
Siz kahvenizi içene kadar bilgi almak istediğiniz antik sikke kimlik bilgisi açmış olduğunuz konu içerisinde detaylı olarak cevaplanacaktır.Antik Sikkeler forum sitesinde sadece paylaştığınız antik sikke hakkında sikke kimlik bilgisi verilmektedir. Site üzerinde sikke alım satım işleri yapılmamaktadır. Sikke fiyat bilgisi verilmemektedir.
Bulunmuş olan Antik Sikkeleri müzelere teslim ediniz.

Antik Sikkeler Nümizmatik
 

Bu sitedeki tasarım ve tüm yazılar Antik Sikkeler Nümizmatik tarafından hazırlanmıştır/hazırlanmaktadır. Site veya Kaynak gösterilmeden içeriklerin izinsiz kopyalanması, kullanılması ve paylaşılması FSEK'in 71.Madde gereği yasak ve suçtur.