Agesilaos Antik Sikkeler Nümzimatik

Antik Sikke Soruları

Bu sitedeki tasarım ve tüm içerikler Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik tarafından hazırlanmıştır/hazırlanmaktadır.
Site veya Kaynak gösterilmeden içeriklerin izinsiz kopyalanması, kullanılması ve paylaşılması FSEK'in 71.Madde gereği yasak ve suçtur. Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik içerik kullanım koşullarını ihlal edenler hakkında TCK ve FSEK ilgili kanun ve yönetmeliklerine göre yasal işlem başlatılacağını bu alandan yazılı olarak beyan ederiz.

Antik Sikkeler

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ 🇬🇷 | ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΛOΓΟΣ
Φιλομμειδής
Katılım
4 Şub 2022
Mesajlar
8,083
Beğeni
12,318
Antik Sikke Soruları

Elinizde bulunan antik sikkelerin kimliklerini hangi döneme ve hangi imparatora ait olduğunu, hangi antik kentte darb edilmiş olduğunu merak ediyormusunuz ? Forum sitemizde yeni konu açarak bilgi almak istediğiniz antik sikkeler hakkında detaylı olarak kimlik ve dönem bilgisi sahibi olabilirsiniz.

Elinizde bulunan antik sikke sorularınız için Antik Sikkeler forum sitesi üzerinde açmış olduğunuz konu içerisine bilgi almak istediğiniz antik sikkenin her iki yüzüne ait fotoğrafı ekleyiniz.

Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik_logo.jpg


Bilgi almak istediğiniz antik sikke kimlik bilgisi açmış olduğunuz konu içerisinde detaylı olarak cevaplanacaktır.

AGESİLAOS ANTİK SİKKELER NÜMİZMATİK.jpg


Antik Sikkeler Nümizmatik forum sitesinde sadece paylaştığınız antik sikke hakkında sikke kimlik bilgisi verilmektedir. Site üzerinde sikke alım satım işleri yapılmamaktadır. Sikke fiyat bilgisi verilmemektedir.