The title of the page
  • İçerikler Ziyaretçiler İçin Kapalıdır. İçeriklere Erişim Sağlamak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir | Our content is closed for visitors. You must be a membership to access our content | Antik Sikkeler Nümizmatik

Polyrrhenia Antik Kenti Sikkeleri

Antik Sikkeler

Φιλομμειδής
Νικηφόρος
Katılım
4 Şub 2022
Mesajlar
3,588
Beğeni
10,514
Polyrrhenia [Πολυρρηνία] Antik KentiAntik dönem ismi Polyrrhenia [Πολυρρηνία] olan antik kent, günümüz Girit adasında, toprakları adanın tüm batı ucunu işgal eden ve kuzeyden güneye kadar uzanan antik Girit kentidir. Günümüz Kissamos [Κίσσαμος] kasabası bölgesinde bulunmaktadır. Antik kent Polyrren [Πολύρρην], Polyren [Πολύρην] veya Polyrhenion olarak da bilinmektedir.

Aşağıda paylaşmış olduğumuz Antik Sikkeler Polyrrhenia [Πολυρρηνία] antik kentinde darb edilmiş Antik Sikke görselleridir. Tarihin her dönemine ait antik sikke sorularınız için forumda yeni konu açarak bilgi alabilirsiniz.


 

Bu sitedeki tasarım ve tüm yazılar Antik Sikkeler Nümizmatik tarafından hazırlanmıştır/hazırlanmaktadır. Site veya Kaynak gösterilmeden içeriklerin izinsiz kopyalanması, kullanılması ve paylaşılması FSEK'in 71.Madde gereği yasak ve suçtur.