The title of the page

Sikke Satışı Hakkında

Antik Sikkeler

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ 🇬🇷 | ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΛOΓΟΣ
Φιλομμειδής
Katılım
4 Şub 2022
Mesajlar
4,578
Beğeni
11,718
Korunması Gerekli Taşınır Kültür ve Tabiat Varlıkları başlıklı 23. maddesinin [a] bendi; Osmanlı Padişahlarından Abdülmecit, Abdülaziz, V. Murad, II. Abdülhamit, V. Mehmet Reşat ve Vahidettin ve aynı çağdaki sikkeler, bu kanuna göre tescile tabi olmaksızın yurt içinde alınıp satılabilirler.


Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu ile ilgili diğer mevzuatlara
BURADAN ulaşabilirsiniz.Sultan Abdülmecid dönemi. Tescile tabi olmaksızın yurt içinde Alım/Satımı serbesttir.


Sultan Abdülaziz dönemi. Tescile tabi olmaksızın yurt içinde Alım/Satımı serbesttir.


Sultan V. Murad dönemi. Tescile tabi olmaksızın yurt içinde Alım/Satımı serbesttir.


Sultan II. Abdülhamid dönemi. Tescile tabi olmaksızın yurt içinde Alım/Satımı serbesttir.Sultan V. Mehmed [ Mehmed Reşad ] dönemi. Tescile tabi olmaksızın yurt içinde Alım/Satımı serbesttir.


Sultan Vahdeddin dönemi. Tescile tabi olmaksızın yurt içinde Alım/Satımı serbesttir.Bu sitedeki tasarım ve yazılar Antik Sikkeler Nümizmatik tarafından hazırlanmıştır
. Site veya Kaynak gösterilmeden içeriklerin izinsiz kopyalanması kullanılması paylaşılması FSEK'in 71.Madde gereği yasak ve suçtur.

antiksikkeler1500563-300x225.png


 

Bu sitedeki tasarım ve tüm yazılar Antik Sikkeler Nümizmatik tarafından hazırlanmıştır/hazırlanmaktadır. Site veya Kaynak gösterilmeden içeriklerin izinsiz kopyalanması, kullanılması ve paylaşılması FSEK'in 71.Madde gereği yasak ve suçtur.