Agesilaos Antik Sikkeler Nümzimatik

Yasal Uyarı

Bu sitedeki tasarım ve tüm içerikler Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik tarafından hazırlanmıştır/hazırlanmaktadır.
Site veya Kaynak gösterilmeden içeriklerin izinsiz kopyalanması, kullanılması ve paylaşılması FSEK'in 71.Madde gereği yasak ve suçtur. Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik içerik kullanım koşullarını ihlal edenler hakkında TCK ve FSEK ilgili kanun ve yönetmeliklerine göre yasal işlem başlatılacağını bu alandan yazılı olarak beyan ederiz.

Antik Sikkeler

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ 🇬🇷 | ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΛOΓΟΣ
Φιλομμειδής
Katılım
4 Şub 2022
Mesajlar
8,083
Beğeni
12,318
Bu bölüm, Antik Sikkeler Nümizmatik İnternet Sitesininin hazırlamış olduğu içeriklerin kullanım koşullarını içeren Yasal Uyarı içermektedir.

antik-sikkeler-numizmatik-jpg.58577


Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik tarafından hazırlanmıştır hazırlanmaktadır ve tüm içerikler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. Agesilaos Antik Sikkeler Nümizmatik ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Bu Siteden yazılı ve/veya görsel nitelikte bilgi indirme ve baskı alma ve internet sitelerinde kullanma ancak aşağıdaki koşullar dahilinde yapılabilir:

1-]
Antik Sikkeler Nümizmatik Sitesinde yer alan tüm eserler Antik Sikkeler Nümizmatik tarafından izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez.

2-] Antik Sikkeler Nümizmatik İnternet Sitesinde yer alan eserlerin kullanımı kişisel kullanım ve/veya bilgi edinme amacı ile sınırlıdır. Ancak bu kapsamda gerçekleştirilen çoğaltma fiilleri hak sahibinin meşru menfaatlerine haklı bir sebep olmadan zarar veremez ya da eserden normal yararlanmaya aykırı olamaz, ticari amaçla kullanılamaz.

3-] Sitedeki yazılı veya görsel materyal hiç bir şekilde değiştirilemez, telif hakkı ibareleri ve logo silinerek kullanılamaz.

4-] Sitede yer alan eserlerin bütünü veya bir kısmı değiştirilerek veya başka bir suretle diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

5-] Bu İnternet Sitesindeki veriler ticari olmayan, bilgi alma amaçlı ve kişisel kullanım için indirebilir veya yazdırılabilir.

6-] Bu İnternet Sitesindeki verileri her hangi bir ticari amaç olmadan üçüncü şahıslara onların kişisel bilgilendirilmeleri için, içeriğin Antik Sikkeler Nümizmatik tarafından sağlandığını ve bu kayıt ve şartların onlara da uygulandığını ve bunlara uymak zorunda olduklarını belirtmek şartıyla gönderilebilir.

[ Kaynak Gösterilmesi Zorunludur ]

Antik Sikkeler Nümizmatik olarak hiçbir site, sosyal medya hesapları, özellikle Facebook Definecilik Grupları, Blogger/Blogspot siteleri ve üçüncü kişiler ile bağlantımız ortak çalışmamız kesinlikle yoktur.


Sosyal Medya Hesaplarımız

Antik Sikkeler Nümizmatik Twitter


Antik Sikkeler Nümizmatik Youtube


Antik Sikkeler Nümizmatik Facebook


Antik Sikkeler Nümizmatik Linkedin